Language  turkish  
hot search:CANUT, SABLINE,BRYONE,Serre,thomas,Panache,montbron,maya,montbron
banner2

Nakliye & döner

İade politikasi

1. Tam memnuniyet için kararlıyız. Kolay değişim ve dönüş politikasının tadını çıkarmadan önce, öğeleri geri göndermeden önce bize geri gönderilen gönderim adresiyle iletişime geçmelisiniz. Bize geri gönderilen tüm öğeler orijinal hallerinde olmalı, takılı değil, değiştirilmeli veya kullanılmamalı ve tüm etiketler ekli olmalıdır.

2. Sipariş teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde, satın almanız için aşağıda belirtilen iki nedenden dolayı yedek parça isteyebilirsiniz:

1) Yanlış öğeyi gönderdik (pek olmadı).

2) Alınan eşya nakliye esnasında hasar görür (Ara sıra).

İade Mülk Yetkilendirme (RMA) numaranızı talep ettikten ve aldıktan sonra, yanlış veya hasar gören öğenin iadesi için bir posta kutusu ödenen posta zarfı ile birlikte bir yedek göndeririz. Nakliye ücretini kaydedebilmeniz için bir sonraki siparişinizle birlikte göndermemizi de isteyebilirsiniz.

1. Büyük toplu siparişler için, yanlış veya hasar gören öğelerin örneklerini geri kalan öğelerle birlikte geri göndermenizi isteyebiliriz. Ayrıntılar RMA'ya dahil edilecektir.

2. Sipariş edilen tüm ürünler burada seçtiğiniz doğru malzemelerdir. Size doğru sipariş paketini vereceğiz. Doğru öğeleri bir geri ödeme için iade ediyorsanız, iade edilen tüm öğeler% 15 stok ücretine tabidir. Nakliye ve taşıma ücretleri iade edilmez.

3. Biz, doğru sipariş paketinin getirilerinin ya da değişiminin nakliye masraflarını karşılamıyoruz, nakliye ve taşıma maliyetlerinden siz sorumlu olacaksınız. Ayrıca, kendi korumanız için izleme ve sigorta eklemenizi öneririz.

4. Geri bildiriminizi aldıktan sonra, iade edilen tüm mallar gönderim adresine gönderilmelidir.

Değişimleri

1. Orijinal sipariş gönderim tarihinden itibaren 30 gün içinde borsaları farklı renklerle kabul edeceğiz. Sipariş Kimliğiniz ile lütfen bizimle iletişime geçin ya da ekip üyelerinden biri size yardımcı olacaktır. Öğeleri farklı bir stille değiştirmek isterseniz öğelerinizi geri ödeme için geri göndermeniz gerekecek * (Dönüş politikasına göre) tercih ettiğiniz stil için yeni bir sipariş verin.

2. Ürünleri geri göndermeden önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Bize geri gönderilen tüm öğeler orijinal hallerinde olmalı, takılı değil, değiştirilmeli veya kullanılmamalı ve tüm etiketler ekli olmalıdır.

3. Borsaların gönderim bedellerini karşılamıyoruz, geri gönderim bedelinden ve değiştirilen ürünlerin size geri gönderilmesinin nakliye ve taşıma masraflarından siz sorumlusunuz. Kendi güvenliğiniz için bize gönderirken izleme ve sigorta eklemenizi öneririz. Nakliye ve taşıma ücretleri iade edilmez.

Geri ödeme

Açılmamış orijinal hal ürününüzü, sipariş teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde iade için geri verebilirsiniz. (Paketi açtıktan sonra öğenin yanlış / hasar gördüğünü fark ederseniz size bir yedek parça göndereceğiz, lütfen yukarıdaki Değiştirme konusuna bakın). Nakliye ve taşıma hariç, geri ödeme ürün satın alma fiyatından olacaktır.

Dost Bildirim: Siparişinizi verdikten sonra 3 basamaklı süre içerisinde 10 haneli takip numaranızı almazsanız, e-posta sunucunuz istenmeyen posta olarak görmüş olabilir. Bu durumda, siparişlerin izlenmesinde yardım için lütfen bizimle iletişime geçin.

Copyright © 2018 ebrulim.net. Language by moncler ceketi satışı