Language  turkish  
hot search:CANUT, SABLINE,BRYONE,Serre,thomas,Panache,montbron,maya,montbron
banner2

kullanım Koşulları

Ebrulim.net'e hoşgeldiniz. Lütfen, bu web sitesini kullanımınızı düzenleyen aşağıdaki kayıt ve koşulları gözden geçirin ve sitemizi kullanmanızın bu kayıt ve koşullarla ilgili anlaşmayı oluşturduğuna dikkat edin. Bu site üzerinden herhangi bir ürün ya da hizmet satın almak, bu site içindeki çeşitli ürün ve ödeme sayfalarında görülebilen ayrı satış şartları ve koşullarına tabidir.

Fiyat ve Mevcudiyet

Sitedeki ürün ve hizmetlerin bazıları yalnızca tanıtım amacıyla gösterilir ve bu siteden satın alınması mümkün olmayabilir. Bu sitede satın alınması önerilen tüm ürünler ve hizmetler mevcudiyet durumuna bağlıdır. Bu ürünler ve hizmetler için belirtilen fiyatlar haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Sipariş Kabul

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bir sipariş gönderildikten ve siparişin onaylanıp onaylanmadığını da içeren çevrimiçi sipariş sürecinin herhangi bir aşamasında herhangi bir nedenden dolayı herhangi bir siparişi iptal etme veya reddetme hakkını saklı tutuyoruz. İptal ile sonuçlanabilecek bazı durumlar arasında, satın alınabilecek miktarlar, yanlışlıklar veya üründeki hatalar veya fiyatlandırma bilgileri veya kredi ve sahtekarlıklardan kaçınma departmanı tarafından belirlenen sorunlar için sınırlamalar bulunmaktadır. Herhangi bir emri kabul etmeden önce ek doğrulamalar veya bilgi talep edebiliriz. Siparişinizin tamamı veya bir kısmı iptal edilirse veya siparişinizi kabul etmek için ek bilgi gerekiyorsa sizinle iletişime geçmeyi deneriz. Size kolaylık olması için, siparişiniz gönderilinceye kadar kredi kartınızdan ödeme alınmayacaktır.

Hesabınız

Bu siteyi kullanırsanız, hesabınızın ve parolanızın gizliliğini korumaktan ve bilgisayarınıza erişimi kısıtlamaktan sorumlu olursunuz ve hesap veya şifrenizin altında bulunan tüm etkinliklerin sorumluluğunu kabul etmiş olursunuz. ebrulim.net, kredi kartı veya başka izin verilen ödeme yöntemiyle satın alabilecek yetişkinlere ürün satıyor. 18 yaşın altındaysanız, ebrulim.net'i yalnızca bir ebeveynin veya vasinin dahil olduğu bir şekilde kullanabilirsiniz. ebrulim.net, tamamen reddine bağlı olarak hizmeti reddetme, hesapları feshetme, içeriği kaldırma veya düzenleme veya siparişlerini iptal etme hakkını saklı tutar.

Ürün Açıklamaları

Mümkün olduğunca doğru olmaya çalışır. Ebrulim.net'in kendisi tarafından sunulan bir ürün açıklandığı gibi değilse, tek çözümünüz kullanılmayan halde iade etmektir.

Site Politikaları, Değişiklik, Herhangi bir Ayrılabilirlik

Lütfen, bu sitedeki Nakliye ve İade, Ödeme Hakkında gibi diğer politikalarımızı inceleyin. Bu politikalar, ebrulim.net ziyaretinizi de yönetir. Sitemizi, politikalarımızı ve bu Kullanım Koşullarımızda istediğiniz zaman değişiklik yapma hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu koşullardan herhangi birinin geçersiz, geçersiz veya herhangi bir nedenden dolayı uygulanamaz olarak addedilmesi durumunda, bu durum ayrılabilir kabul edilecek ve kalan koşulların geçerliliği ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Copyright © 2018 ebrulim.net. Language by moncler ceketi satışı